U četvrtak i petak, 24. i 25. travnja 2014. godine naša škola je imala čast biti domaćinom državnog natjecanja u disciplinama Agro, Flora i Veterinarski tehničar. Natjecalo se 34 učenika u pratnji njihovih mentora iz dvadesetak škola, a natjecatelji su pristigli iz cijele RH. Organizatori natjecanja su Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa i Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a škola domaćin Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek.

Rezultati natjecanja:

U disciplini VETERINARSKI TEHNIČAR:

Prvo mjesto: Veterinarska škola Zagreb - Luka Špelić.
Drugo mjesto: Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek - Matea Stevanović
Treće mjesto: Medicinska škola Rijeka - Ana Dujmešić

U disciplini AGRO:

Prvo mjesto: Poljoprivredna škola Zagreb - Danijel Coha
Drugo mjesto: Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek - Betina Kelemen
Treće mjesto: Srednja Strukovna škola A.Horvata Đakovo - Ivan Aračić

U disciplini FLORA:

Prvo mjesto: Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek - Maja Oklopčić
Drugo mjesto: Graditeljska škola za industriju i obrt Rijeka – Veronika Runko
Treće mjesto: Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci – Ana Pastor

Čestitamo svim natjecateljima na iznimnom uspjehu i zavidnoj razini prezentiranih vještina i znanja, te njihovim mentorima na entuzijazmu i trudu u pripremi učenika.

Zahvaljujemo  svim članovima državnih prosudbenim povjerenstvima na trudu i profesionalnosti kao i višoj stručnoj savjetnici iz Agencije za srukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, gospođi Dragici Vrgoč, kao i Osječko-baranjskoj županiji na podršci natjecanju. Na svečanosti otvaranja, natjecanje je proglasio otvorenim pomoćnik župana, gospodin Dragan Vulin, a natjecanje je svečano zatvorila proćelnica Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Osječko-baranjske županije, gospođa Snježana Stašćik.
Učenici su se natjecali u stručno-teorijskim znanjima i praktičnim vještinama. Praktični dio natjecanja je održan, u disciplini Flora i Agro, u prostorijama škole te okolišu škole/plasteniku. Praktični dio natjecanja za disciplinu Veterinarski tehničar održan je na prostoru Udruge "Mogu", koja je bila suradnik u provedbi natjecanja, te im ovim putem srdačno zahvaljujemo.

Glas Slavonije: ovdje

Više o natjecanju možete vidjeti ovdjeovdje kao i ovdje te ovdje.

KAKO DO NAS...

SATNICA ZVONJENJA

SAT     VRIJEME
1. 8.00-8.40
2. 8.45-9.25
3. 9.30-10.10
4. 10.20-11.00
5. 11.05-11.45
6. 11.50-12.30
7. 12.35-13.15
0. 13.50-14.30
1. 14.35-15.15
2. 15.20-16.00
3. 16.10-16.50
4. 16.55-17.35
5. 17.40-18.20
6. 18.25-19.05

MALA ANKETA
Koje jabuke najviše voliš?

CMS za škole logo
Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek / Jadrovska 20, HR-31000 Osijek / ss-poljoprivredna-veterinarska-os.skole.hr / ured@ss-poljoprivredna-veterinarska-os.skole.hr